Opisz krótko jakiego filmu potrzebujesz, jaki jest cel realizacji, czemu ma służyć, kto jest odbiorcą, w jakim mieście ma się odbyć nagranie, postaraj się podać jak najwięcej szczegółów.
Określ szacunkowy budżet filmu, jeśli tego nie zrobisz nie będziemy wiedzieli jakie są Twoje oczekiwania co do jakości, pamiętaj że film można zrobić na wiele sposobów, za różne budżety i zawsze wpłynie to na jakość.
Podaj numer jeśli chcesz abyśmy zadzwonili do Ciebie

Przykład filmu z budżetem do 10 000 – to najczęściej filmy o charakterze reportażowym, takie które nie wymagają kreacji, wynajmowania obiektów zdjęciowych, wyszukanej scenografii oraz udziału aktorów.

Przykład filmu z budżetem od 10 000 – do 50 000 – film kreacyjny, składający się z materiałów realizowanych na planie oraz filmów typu stock. Taka realizacja wymaga również napisania profesjonalnego scenariusza.

Filmy z budżetem powyżej 50 tys. to przede wszystkim filmy kreacyjne, które wymagają odpowiedniej scenografii, zatrudnienia profesjonalnych aktorów, którzy odgrywają sceny fabularne rozgrywające się w specjalnie przygotowanej przestrzeni. Tego typu filmy reklamowe oglądacie najczęściej w TV. Budżety takich filmów mogą sięgać kilkuset tysięcy i więcej.